Urządzenia Karcher profesjonalne i przemysłowe

Zobacz urządzenia firmy Karcher profesjonalne i przemysłowe w naszym sklepie. Oferujemy urządzenia wysokociśnieniowe Karcher: myjki wysokociśnieniowe, myjki wysokociśnieniowe zimnowodne, myjki wysokociśnieniowe gorącowodne, odkurzacze piorące, odkurzacze warsztatowe i przemysłowe, odkurzacze dla sektora mechanicznego, budowlanego, produkcyjnego. Oferujemy maszyny czyszczące Karcher tj. zamiatarki, szorowarki przemysłowe i akcesoria.

Zobacz urządzenia Karcher w naszej firmie !

 • Urządzenia wysokociśnieniowe Karcher

  W sklepie Ewerest zobaczysz urządzenia wysokociśnieniowe Karcher domowe i  profesjonalne. Znajdziesz u nas urządzenia wysokociśnieniowe zimnowodne oraz z podgrzewaniem wody. Ponad to oferujemy wszelkie akcesoria do urządzeń wysokociśnieniowych Karcher.

 • Odkurzacze przemysłowe i profesjonalne Karcher

  Zobacz odkurzacze profesjonalne i przemysłowe firmy Karcher w sklepie Ewerest !

  Posiadamy w ofercie odkurzacze profesjonalne do czyszczenia dużych powierzchni biurowych. Stosowane do pracy ciągłej w hotelach i restauracjach. Odkurzacze Karcher o wysokim podciśnieniu i wydatku powietrza. Zborniki 7 litrów, 10 litrów, 12 i 15. Ciche i lekkie. Odkurzacze przemysłowe do wciągania dużych ilości pyłu np. pył ze szpachli, gipsu. Odkurzacze przemysłowe z gniazdkiem do podłączenia elektronarzędzi oraz z ręcznym otrząsaniem filtra.

   

 • Odkurzacze piorące Karcher

  Zobacz ofertę odkurzaczy piorących Karcher do czyszczenia dywanów, tapicerki, wykładzin. Odkurzacze Puzzi 8/1, Puzzi 10/1, Puzzi 200, elekstroszczotki do czyszczenia dogłębnego dywanów z wysokim włosiem oraz automaty do wykładzin.

 • Parownice Karcher

  Zobacz ofertę parownic profesjonalnych Karcher. Parownice profesjonalne Karcher przeznaczone są do czyszczenia dużych powierzchni tj. ośrodki SPA, szpitale, hotele, stołówki, restauracje. Usuwają tłuszcz, kamień, grzyby, bakterie.  Oferujemy parownice Karcher  z odsysaniem brudu i wody. Parownice o ciśnieniu 4 bary, 6 i 8 bar.

   

 • Szorowarki Karcher

  Zobacz naszą szeroką ofertę szorowarek Karcher. W naszym sklepie oferujemy polerki, szorowarki jednotarczowe, szorowarki kompactowe z odsysaniem wody i zbiornikiem na roztwór czyszczący. Szorowarki prowadzone ręcznie oraz z fotelem dla operatora.

  Wykonujemy przeglądy gwarancyjne zakupionych urządzeń oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne szorowarek.

 • Zamiatarki Karcher