Odkurzacze przemysłowe

 • do_pylow,cieczyisuchegobrudu.jpg

  Odkurzacze do pyłów, cieczy i suchego brudu


  Zobacz uniwersalne odkurzacze przemysłowe Nilfisk do zbierania dużych ilości zabrudzeń, płynów i ciał stałych. W zależności od modelu odkurzacze zawierają automatyczny otrząsacz filtra, elektroniczny panel sterowania, Grawitacyjny System Rozładunku, filtr HEPA i filtry klasy L i M. Moc odkurzaczy od 2  KW do 20 KW.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • do_wiorow,_chlodziwa,_opilkow.jpg

  Odkurzacze do wiórów metalowych, chłodziwa, opiłków


  Zobacz odkurzacze przemysłowe Nilfisk, które oddzielają smary, oleje, chłodziwa od opiłków metalowych oraz odzyskują płyny. używany w przemyśle mechanicznym, w centrach obróbczych CNC, gdzie używa się wiele litrów chłodziwa, oleju. Opiłki gromadzone są w koszu a płyn spływa do głównego zbiornika.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • dopylow_niebezpiecznych_atex.jpg

  Odkurzacz do lakierni - Nilfisk - do pyłów niebezpiecznych - ATEX


  Zobacz odkurzacze Nilfisk do zbierania pyłów niebezpiecznych, wybuchowych takich jak zboże, mąka, skrobia, cukier, pasza dla zwierząt, węgiel, plastiki, materiały tekstylne itp. Odkurzacz do lakierni Nilfisk- przeznaczone do usuwania pyłu drzewnego, lakierniczego, pyłu pochodzącego z obróbki ceramiki i plastiku ( klasa M) oraz pyłu z ołowiu, węgla, smoły, niklu (klasa H ).

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • jednofazowe.jpg

  Odkurzacze jednofazowe


  Zobacz odkurzacze jednofazowe Nilfisk do suchych zanieczyszczeń, gorącego materiału, azbestu, pyłu, cieczy i ciał stałych. Odkurzacze o mocy od 1200W do 3 KW.

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • trojfazowe.jpg

  Odkurzacze trójfazowe


  Zobacz odkurzacze trójfazowe Nilfisk o mocy do 11 KW. Odkurzacze zasysają ciężkie materiały na duże odległości, szeroka powierzchnia filtra głównego do 35000cm² zapewnia dokładną filtrację pyłów, mogą być wykorzystywane jako jednostka ssąca w systemach centralnych oraz do pracy ciągłej na liniach produkcyjnych.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • pneumatyczne.jpg

  Odkurzacze pneumatyczne


  Zobacz odkurzacze pneumatyczne przemysłowe Nilfisk przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń stałych i płynów. Idealne do integracji z liniami produkcyjnymi, sprawdzają się w stoczniach, zakładach metalowych, chemicznych, rafineriach, lakierniach, gdzie zasilanie elektryczne jest niedostępne lub zabronione.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • bialalinia.jpg

  Odkurzacze do farmacji, OEM


  Zobacz odkurzacze białej linii Nilfisk posiadają certyfikat ATEX, filtry L-M-H. Przeznaczone do odzyskiwania i odsysania pyłu w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, elektronicznym, opakowań. Odkurzacze do farmacji mobilne oraz przystosowane do pracy ciągłej na liniach produkcyjnych.

  ZOBACZ WIĘCEJ