Szorowarki przemysłowe Nilfisk

Autoryzowany dystrybutor szorowarek Nilfisk jednotarczowych i samojezdnych. Szorowarki jednotarczowe Nilfisk przeznaczone do długiej pracy, wykonane z wytrzymałych komponentów. Szorowarki Nilfisk zasilane bateryjnie lub kablowo. 

Szorowarki prowadzone ręcznie umożliwiają szorowanie i zbieranie brudnej wody podczas jazdy do przodu i do tyłu. Szorowarki Nilfisk sprawdzją się doskonale w hotelach, szkołach, placówkach opieki medycznej, sklepach. 

Szorowarki Nilfisk samojezdne posiadają ruchomy układ szorujący bez faktuchów bocznych, w związku z tym, gdy maszyna zakręca, tak samo zachowuje się moduł szorujący. Posiadają dotykowy panel sterowania, separator w zbiorniku na nieczystości. 

Posiadamy szeroką ofertę padów i szczotek do szlifowania betonu, szorowania podłóg polimerowych, przemysłowych, polerowania, nabłyszczania. 

 

 

Zaproponujemy szorowarkę Nilfisk odpowiednią do czyszczonej powierzchni.

Zapytaj o szorowarkę Nilfisk:

specjalista ds. sprzedaży

Wiktor Sypek

kom. 885 443 185

tel. 17 585 30 23

w.sypek@ewerest.pl

 

 • Szorowarka przemysłowa

  Szorowarka przemysłowa Nilfisk


  Szorowarka przemysłowa Nilfisk bateryjna z trakcją charakteryzują się bardzo cichą pracą, co pozwala na swobodne użytkowanie w miejscach nawet szczególnie wrażliwych na hałas np. szpitale, hotele.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • szorowarka przemysłowa bateryjna

  Szorowarka przemysłowa Nilfisk


  Szorowarka przemysłowa Nilfisk BA/CA 451/531 zasilana bateryjnie. umożliwia mycie, zmywanie, szorowanie i osuszanie wszystkich powierzchni. Silnik automatyczne wyłącza się, gdy zbiornik jest przepełniony. Prędkość maksymalna : 4 hm/ godz.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • szorowarka samojezdna

  Szorowarka samojezdna Nilfisk BR 652


  Szorowarka samojezdna przemysłowa Nilfisk BR 652 zasilana bateryjnie. Bardzo niski poziom hałasu oraz ergonomiczna i zwarta konstrukcja. Gdy maszyna zakręca, tak samo zachowuje się moduł szorujący, który przesuwa się wzdłuż osi poprzecznej maszyny w wewnętrzną stronę zakrętu.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Maszyna czyszcząca

  Szorowarka samojezdna Nilfisk BR 755


  Szorowarka samojezdna przemysłowa z fotelem dla operatora Nilfisk BR 755 zasilana bateryjnie. Bardzo niski poziom hałasu oraz ergonomiczna i zwarta konstrukcja. Gdy maszyna zakręca, tak samo zachowuje się moduł szorujący, który przesuwa się wzdłuż osi poprzecznej maszyny w wewnętrzną stronę zakrętu.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • szorowarka samojezdna przemysłowa

  Szorowarka samojezdna do dużych powierzchni BR 850S


  Szorowarka samojezdna przemysłowa z fotelem dla operatora Nilfisk BR 850S zasilana bateryjnie. Bardzo niski poziom hałasu oraz ergonomiczna i zwarta konstrukcja. Gdy maszyna zakręca, tak samo zachowuje się moduł szorujący, który przesuwa się wzdłuż osi poprzecznej maszyny w wewnętrzną stronę zakrętu. Wydajność do 6500 m2/godz.

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • ca-240-330.jpg

  Szorowarka przemysłowa- CA 240/330


  Szorowarka przemysłowa. Nilfisk CA 240/330 to szybkie i efektywne, pomysłowo zaprojektowane automaty szorująco-zbierające, umożliwiające mycie, zmywanie, szorowanie i osuszanie wszystkich powierzchni - łącznie z podłogami profilowanymi i antypoślizgowymi, niezwykle trudnych do konserwacji z użyciem maszyn tradycyjnych. Moc 750 W.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sc351.jpg

  Szorowarka przemysłowa SC351


  Szorowarka przemysłowa SC351 zasilana bateryjnie, umożliwia mycie, zmywanie, szorowanie i osuszanie wszystkich powierzchni. Umożliwia zbieranie brudnej wody podczas ruchu do przodu jak i do tyłu. Jakość czyszczenia poprawia idealnie dobrany nacisk szczotki wynoszący 27 kg.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Maszyna czyszcząca Nilfisk

  Szorowarka przemysłowa SC400


  Szorowarka przemysłowa SC400 zasilana bateryjnie lub kablowo umożliwia mycie, zmywanie, szorowanie i osuszanie wszystkich powierzchni. Pomimo niewielkich gabarytów i zespołu roboczego o szerokości 43 cm może oczyścić do 1700 m² na godzinę.Moc znamionowa 1650 W.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sc450.jpg

  Szorowarka przemysłowa bateryjna lub elektryczna SC450


  Szorowarka przemysłowa Nilfisk SC450 zasilana bateryjnie lub kablowo umożliwia mycie, zmywanie, szorowanie i osuszanie wszystkich powierzchni. Silnika automatyczne wyłącza się, gdy zbiornik jest przepełniony. Prędkość maksymalna : 4 hm/ godz. Bardzo atrakcyjna cena!

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sc800.jpg

  Mocna szorowarka przemysłowa bateryjna z trakcją Nilfisk SC800


  Duża wydajność, ponadprzeciętne efekty pracy!  Do ciężkich zadań. Szorowarka przemysłowa Nilfisk SC800 zasilana bateryjnie, z trakcją. Wydajne i mocne silniki napędu szczotek oraz silnik ssący i regulowany nacisk szczotek do 77 kg. 95 litrowe zbiorniki zapewniają długą pracę bez przerw technologicznych. Dzielona osłona szczotek zabezpiecza układ szorujący przed skutkami uderzenia w ścianę lub drzwi.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sc100.jpg

  Szorowarka jednotarczowa Nilfisk SC 100

  Szorowarka Nilfisk jednotarczowa o mocy znamionowej 800 W, zbiornik na wodę: 3 L, zbiornik na wodę brudną: 4 L.