Zamiatarki przemysłowe Nilfisk

Dystrybutor duńskiego producenta NILFISK na Polskim rynku ! 

Zobacz niezawodne zamiatarki dunskiego producenta Nilfisk!

Oferujemy zamiatarki przemysłowe, zamiatarki uliczne, zamiatarki samojezdne oraz prowadzone ręcznie. Zamiatarki z fotelem dla operatora z zaawandowanymi technologicznie rozwiązaniami, przeznaczone do zbierania ciężkiego brudu w dużych ilościach. Zamiatarki Nilfisk z siedzeniem dla operatora są jednym z najbardziej nowatorskich i kompaktowych zamiatarek na rynku.

Zamiatarki przemysłowe i uliczne są wydajne i skuteczne w fabrykach, parkach, placach budowy. 

Zamiatarki prowadzone przez operatora do pracy wewnątrz budynku jak i do codziennego zamiatania parkingów, parków, hal. 

Źródło napędu silnika naszych zamiatarek przemysłowych i ulicznych Nilfisk:

- bateria,

- silnik Petrol Honda 4.1 kW,

- silnik LPG Honda 4.1 kW, 

- silnik Diesel 4cyl. 2500, 47.3 hp 

i inne 

 

Zaproponujemy zamiatarkę i akcesoria dla Twoich potrzeb 

Zapytaj o zamiatarkę:

specjalista ds. sprzedaży

Wiktor Sypek

kom. 885 443 185

tel. 17 585 30 23

w.sypek@ewerest.pl

 

 • zamiatarka przemysłowa

  Zamiatarka przemysłowa z napędem SR 1000s


  Zamiatarka przemysłowa Nilfisk z napędem, wyposażona we wbudowaną ładowarkę, co pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na doładowanie baterii korzystając z dowolnego gniazdka elektrycznego. W wyposażeniu zamiatarki przemysłowej baterie (46 Ah), które mogą pracować do 2 godzin, miotła główna i boczna, regulacją docisku na miotły.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sr1101.jpg

  Zamiatarka samojezdna akumulatorowa SR 1101


  Zamiatarka przemysłowa samojezdna opróżniana ręcznie, akumulatorowa o wydajności teoretycznej do 5 400 m2 na godzinę. Konstrukcja z polietylenu. Filtr o powierzchni 3,6 m² dla optymalnej filtracji. Duża klapa i zbiornik o pojemności 70 l, łatwe zbieranie dużych śmieci.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sw750.jpg

  Zamiatarka przemysłowa z napędem SW 750


  Zamiatarka przemysłowa Nilfisk z napędem, wyposażona we wbudowaną ładowarkę, co pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na doładowanie baterii korzystając z dowolnego gniazdka elektrycznego. W wyposażeniu baterie (46 Ah), które mogą pracować do 2 godzin, miotła główna i boczna, regulacją docisku na miotły. Zamiatarka uliczna Nilfisk. 

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • zamiatarka ręczna

  Zamiatarka ręczna Nilfisk SM80


  Zamiatarka ręczna SM 80 Nilfisk zbiera kawałki papieru, drobny pył a nawet małe śrubki i kapsle. Można nią pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na powierzchniach zewnętrznych. Zamiatarka Nilfisk. 

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • zamiatarka samojezdna

  Zamiatarka samojezdna opróżniana hydraulicznie SR 1301


  Zamiatarka samojezdna opróżniana hydraulicznie Nilfisk z siedzeniem dla operatora. Zasilana bateryjnie. System hydraulicznego opróżniania umożliwia wyładowanie zbiornika ze 130 litrami zanieczyszczeń na wysokości 1,37 m. Pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 20%. Zamiatarka uliczna. 

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • zamiatarka przemysłowa

  Zamiatarka samojezdna opróżniana hydraulicznie SR 1450


  Mała zamiatarka samojezdna opróżniana hydraulicznie Nilfisk z siedzeniem dla operatora. Zamiatarka przemysłowa zasilana bateryjnie. Idealna do pracy w zatłoczonych i ciasnych pomieszczeniach. Hydraulicznie sterowany zbiornik brudu może być opróżniany bezpośrednio do miejskich pojemników na śmieci, o max. wysokości1360 mm. Zamiatarka uliczna. 

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • sw8000.jpg

  Duża zamiatarka przemysłowa DIESEL SW8000

  Zamiatarka do ciężkiego brudu w dużych ilościach. Zamiatarka Nilfisk samojezdna, opróżniana hydraulicznie z siedzeniem dla operatora. Diesel. Przeznaczona do sprzątania podłoży w fabrykach, na placach budów, parkingach czy też w parkach. Wykonana z polietylenowych pokrywy odporne na korozję.

  ZOBACZ WIĘCEJ