WYPEŁNIJ FORMULARZ DOBORU URZĄDZENIA
Doradzamy w doborze urządzenia
dla Twoich potrzeb
Zadzwoń:
tel. +48 885 443 185

Odkurzacze przemysłowe Nilfisk CFM, szorowarki, zamiatarki

Możesz sprawdzić w Twoim zakładzie produkcyjnym odkurzacze przemysłowe wiodącego na świecie producenta z Danii !

Grupa Nilfisk-Advance od 30 lat produkuje odkurzacze o mocy od 0,5 aż do 100 KM. Odkurzacze przemysłowe CFM Nilfisk posiadają najbardziej wymagane międzynarodowe świadectwa, do których należą ATEX, TÜV (L, M, H), GS, Ex, CESI, dlatego też możemy zagwarantować bezpieczeństwo każdego środowiska pracy.

Posiadamy w ofercie 45 podstawowych modeli odkurzaczy przemysłowych, które możemy dostosować do Twoich potrzeb, co daje ponad 500 opcji maszyn. Zajmujemy się także montażem przenośników pneumatycznych, systemów centralnych i odkurzaczy dużej mocy.

 1. Wypełnij formularz doboru urządzenia
 2. My zaproponujemy odkurzacz przemysłowy dla Twoich potrzeb
 3. Wykonamy pokaz urządzenia w Twoim zakładzie produkcyjnym – opcja

 

Wiktor Sypek

specjalista ds. systemów

tel. 885 443 185

 

 • oprzemnil.jpg

  Odkurzacze przemysłowe


  Zobacz odkurzacze przemysłowe Nilfisk CFM do pyłu, cieczy i suchego, ciężkiego brudu oraz odkurzacze do wiórów metalowych, chłodziwa,  opiłków. W naszej ofercie znajdziesz także odkurzacze przystosowany do pracy w strefie niebezpiecznej ATEX, Z 22.

   ZOBACZ WIĘCEJ

 • szornilfi.jpg

  Szorowarki


  Zobacz szorowarki przemysłowe Nilfisk samojezdne, z trakcją, zasilane bateryjnie, elektrycznie, spalinowo, diesel i na LPG. Charakteryzują się dużą wydajnością, systemem ECOFLEX pozwalający oszczędzić wodę i detergent.

   ZOBACZ WIĘCEJ

 • zamiafisk.jpg

  Zamiatarki


  Zobacz zamiatarki przemysłowe prowadzone ręcznie, zamiatarki prowadzone z napędem, samojezdne, opróżniane ręcznie oraz opróżniane hydraulicznie. Wyposażone w napęd akumulatorowy, benzynowy, Diesel lub LPG.


  ZOBACZ WIĘCEJ

 • transportpneumatyczny_04.jpg

  Transport pneumatyczny


  Dowiedz się więcej o transporcie pneumatycznym Nilfisk-CFM.  Przenośniki pneumatyczne zostały zaprojektowane w celu zasysania materiałów  bezpośrednio z worków oraz innych pojemników i przenoszenia ich do odpowiedniego miejsca w odpowiedniej ilości i w określonym czasie.


  ZOBACZ WIĘCEJ

 • maszdmo.jpg

  Maszyny Dużych Mocy


  Oferujemy 15 modeli odkurzaczy dużych mocy i o dużej wydajności. Posiadają one moc od 22 do 85 kW. Z uwagi na specyfikę pracy i wysokie oczekiwania Klienta Nilfisk-CFM wykonuje maszyny na indywidualne zamówienie. Naszymi odbiorcami są szczególnie odlewnie, cementownie, huty żelaza, spalarnie śmieci oraz inne sektory przemysłu, które wymagają szybkiego i prostego odzysku dużych ilości różnych materiałów sypkich.


  ZOBACZ WIĘCEJ

 • syscenodku.jpg

  Instalacje centralnego odkurzania


  Firma Nilfisk CFM oferuje odkurzacze Nilfisk-CFM o mocy 11/22kW w oraz o bardzo dużej mocy 22/75 kW i odkurzacze przemysłowe o mocy 55/75KW. Przeznaczone m.in. dla przemysłu cementowego. Odkurzacz jest używany jako jednostka centralna do szybkiego zebrania dużej ilości materiału w bardzo krótkim czasie. Zastosowanie tego typu odkurzaczy pozwala na zaoszczędzeniu czasu, materiału oraz ochronę środowiska do którego wydostają się mniejsze ilości pyłów z fabryki.

  ZOBACZ WIĘCEJ